צרו קשר

אודות אלסן אסיף

אלסן אסיף – שירותי סיעוד ורווחה לקשיש , נוסדה בשנת 1987 ע"י שלמה אסיף ורפי אלחנני.
שלמה אסיף ורפי אלחנני, שכיהנו עד אז, בתפקידי ניהול בכירים, הביאו את ניסיונם רב השנים, והקימו את החברה על בסיסי ניהול איכותיים, מקצועיים ויציבים, המלווים את פעילות החברה עד היום. 
סמוך להקמתה של החברה החל לפעול חוק הסיעוד, והחברה החלה לספק שירותי סיעוד לקשישים בביתם, במסגרת החוק.
חברת אלסן אסיף הייתה מן החברות הראשונות בארץ, שהעניקו שירותי סיעוד לקשישים בביתם במסגרת חוק הסיעוד.
משנת 1987 ועד היום צברה החברה מוניטין רב בשל מומחיותה הרבה בתחום שירותי הסיעוד לקשישים בביתם.
חברת אלסן אסיף מעניקה את שירותיה לגופים ציבוריים רבים כגון: המוסד לביטוח לאומי, משרד העבודה והרווחה, משרד הביטחון, הקרן לרווחת נפגעי השואה, קופות החולים השונות ועוד. 
עובדי החברה – הינם המשאב החשוב ביותר בחברה, והם גאוותנו ! 
צוות ההנהלה, הסגל הרב מקצועי, מזכירויות הסניפים, המטפלות והמטפלים, עובדים יחדיו שנים רבות, כגוף אחד, יציב, במסירות ובאהבה, על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר לקהל לקוחותינו על פי צרכיו.

מורשת החברה

לאורך השנים , השרישו רפי אלחנני ושלמה אסיף את מורשתם, ולהלן עיקרי דבריהם : 
" יושר , אמת , הגינות , אתיקה מקצועית ומקצועיות, הן אבני הדרך שלנו ! ולא נסור מהן ימינה ושמאלה, בשום מצב. 
הצלחת החברה תלויה, אך ורק, ביכולת שלנו לשרת ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר לקהל לקוחותינו. 
שירותי סיעוד לקשישים בביתם הוא שירות אנושי ממדרגה ראשונה והוא בבחינת עבודת קודש.
עלינו לעסוק בו בחרדת הקודש הראויה ועלינו לראות עצמנו כאילו טיפלנו בהורינו שלנו. 
אנו כולנו יחדיו משפחה אחת גדולה, ועלינו לסייע זה לזה, לעבוד יחדיו תוך כבוד הדדי והתחשבות, על מנת שנוכל להעניק את המיטב מעצמנו ". 

ואכן , לאורך שנות פעילות החברה, עבר מסר זה כחוט השני, לכלל העובדים והוא הקו המנחה אותנו בעבודתנו. מי ייתן ונזכה לעבוד יחדיו עוד שנים רבות בשיתוף פעולה , באהבה ובהבנה , ונזכה לשרת את קהל לקוחותינו עוד שנים רבות במסירות ובחמלה. מי ייתן וכל העוסקים בתחום יפעלו תוך עזרה הדדית וכבוד הדדי למען הקשישים הנזקקים לשירותינו.
אמן.

שלמה אסיףמייסד – שלמה אסיף

שלמה אסיף סגן אלוף בדימוס, בוגר לימודי הוראת חינוך גופני מטעם מכון וינגייט, והתמחות בחינוך מיוחד. בוגר לימודי תעודה מאוניברסיטת חיפה בתחום האירגון, שווק ומכירות. שלמה אסיף התחיל את מסלול שרותו בצה"ל בשנת 1965, כלוחם בקומנדו הימי, בהמשך כקצין אימון גופני במפקדת חיל הים, מחלקת כושר קרבי בצה"ל וסיים כמפקד הפנימיה הצבאית, בי"ס הריאלי בחיפה, כמכשיר דור מפקדים עתידי בצה"ל.
שלמה אסיף הינו חבר מועדון "רוטרי חיפה" ושימש כנשיא המועדון. במהלך השנים שימש כחבר בהנהלת חוג הידידים של בית חולים "בני ציון" ופעיל למען בית החולים, קידומו ושיפור השירות לקהל הלקוחות בקהילה.
שלמה אסיף שימש כדירקטור בקופת חיסכון "חסך" בחיפה ופעיל שנים למען זכויות החוסכים בקופה.
כאחד משני מייסדי החברה, שלמה אסיף, מוביל את חברת "אלסן-אסיף" בגאון לעוד שנים רבות של פעילות מוצלחת.

רפאל אלחננימייסד – רפאל אלחנני

מר רפאל אלחנני , בוגר תואר שני בהנדסה מטעם הטכניון בחיפה, ובוגר לימודי תעודה במינהל עסקים מטעם אוניברסיטת חיפה. עסק שנים רבות בתפקידי הנדסה, ובתפקידי ניהול בכירים בתעשייה. כיהן למעלה מ 10 שנים כיו"ר עמותת חברות הסיעוד בישראל, המאגדת בתוכה כ – 40 חברות סיעוד פרטיות. בעל ניסיון מוכח בניהול של שירותים טיפוליים לקשישים ו/או למוגבלים. "אני מאמין בכל לב, כי השירות לקשישים הינו ערך חיוני בכדי להודות להם על השנים הרבות שפעלו ויצרו עד אשר הגיעו לגיל זיקנה. היכולת לשפר את איכות חייהם, הינה מרכיב בסיסי בפעולתה של החברה ועובדיה. כמו כן, אני מאמין כי השירותים הניתנים לקשישים יכולים להינתן רק ע"י עובדים מסורים בעלי לב חם ואוהב".
כאחד משני מייסדי החברה, רפאל אלחנני, מוביל את חברת "אלסן-אסיף" בגאון לעוד שנים רבות של פעילות מוצלחת.

צרו קשר